Atlas lamp elektronowych on-line

Katalog ten jest jeszcze wersją beta, więc może nie działać poprawnie, zawierać błędne dane lub błędnie podane nazwy lamp. Wszelkie zauważone błędy, sugestie co do działania katalogu i inne opinie proszę przesyłać na adres autora. Na razie do katalogu wprowadzone są wyłącznie diody (pojedyńcze i podwójne, prostownicze i detekcyjne) oraz triody sygnałowe i triody mocy (pojedyńcze), pentody sygnałowe (m.cz. i w.cz.) i pentody mocy. Nie do wszystkich wprowadzonych lamp są już dostępne rysunki cokołów, jednak powoli ich przybywa.

Lampy których nazwy zaczynają się od podkreślnika '_' to lampy rosyjskie. Ich nazwy są podane używając liter alfabetu łacińskiego. W przyszłości możliwe będzie wykorzystanie do tego cyrylicy.

W celu wyszukania zadanej lampy w okienku poniżej wpisz jej nazwę i naciśnij przycisk 'szukaj'. Nazwa lampy nie powinna zawierać spacji, czyli należy wpisać EF6 a nie EF 6. Nazwy lamp rosyjskich należy poprzedzić znakiem podkreślnika - '_', potem nazwę lampy używając alfabetu łacińskigo, czyli nazwę 6Ж4 należy wpisać jako _6Ż4.

Jeżeli masz problemy z wyszukaniem swojej lampy, spróbuj użyć znaków '*' w celu poszerzenia wyników wyszukiwania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków, a więc podanie '*AZ*' spowoduje znalezienie lampy typu AZ, AZ1, TAZ1, AZP6 itp. Wynikiem szukania będą wszystkie dostępne dla autora informacje o danej lampie - rodzaj lampy, parametry, rysunek wyprowadzeń cokołu, charakterystyki, schemat aplikacyjny, zdjęcia itp. Gdy będziesz miał wrażenie, że jakaś istotna informacja została pominięta proszę skontaktuj się z autorem i powiadom go o tym, możliwe, że popełniłem pomyłkę albo ta informacja nie była dla mnie dostępna.